BOLTE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

O firmie

Stawiamy do dyspozycji naszych klientów najlepszych specjalistów dysponujących ogromną wiedzą techniczną w ramach swoich dziedzin. Są oni w stanie wybrać i wdrożyć najkorzystniejsze rozwiązanie spośród dostępnych na rynku.

Nasze centrum logistyczne jest w stanie spełnić najbardziej surowe wymagania naszych klientów.

Oferujemy produkty firmy 3M, która posiada ogromne zaplecze technologiczne.

3M znajduje się w czołówce firm światowych pod względem różnorodności oferowanych produktów, zaplecza technologicznego i innowacyjności. Niezwykle szeroki i zróżnicowany wachlarz produktów wytwarzanych w oparciu o 100 głównych technologii sprawia, że oferta 3M kierowana jest do różnych gałęzi przemysłu, służby zdrowia i sektora konsumpcyjnego. Opracowywanie innowacyjnych produktów w oparciu o nowe i istniejące już technologie możliwe jest dzięki dużym nakładom na badania i rozwój, które wynoszą 6-7% rocznego obrotu firmy czyli ok. 1 miliarda USD

Oferujemy produkty 3M z następujących działów: 

  • Telekomunikacja - obejmuje miedziane i światłowodowe systemy łączeniowe dla telekomunikacji, sprzęt pomiarowy oraz systemy okablowania strukturalnego
  • Elektroenergetyka - obejmuje taśmy i żywice elektroizolacyjne, materiały oraz zestawy do muf i głowic kablowych na niskie i wysokie napięcia oraz sprzęt pomiarowy
  • Przemysł - obejmuje przemysłowe kleje i taśmy samoprzylepne, produkty dla przemysłu samochodowego, produkty dla samochodowych warsztatów lakierniczych, systemy ścierne oraz produkty BHP.
  • Biblioteki - obejmuje systemy zabezpieczenia zbioru bibliotecznego przed kradzieżą w technologii elektromagnetycznej i RFID wraz z wspomaganiem zarządzania zbiorem poprzez wykorzystanie funkcji identyfikacji wolumenów.

Misja

BOLTE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. jest firmą, która powstała by wprowadzać na rynek najnowocześniejsze rozwiązania techniczne a satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejszym celem.

Produkty dla przemysłu
tel. 81 745 20 51
Produkty do budowy sieci
tel. 81 745 20 51
O firmie
Posiadamy najlepszych secjalistów. Zapraszamy do współpracy!

Nasi dostawcy

Dane kontaktowe

BOLTE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

ul. Inżynierska 3

20-484 Lublin, Poland

tel: 81 745 20 51

fax: 81 743 85 00

e-mail: info@bolte.pl

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z  polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.