BOLTE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

O firmie

Stawiamy do dyspozycji naszych klientów najlepszych specjalistów dysponujących ogromną wiedzą techniczną w ramach swoich dziedzin. Są oni w stanie wybrać i wdrożyć najkorzystniejsze rozwiązanie spośród dostępnych na rynku.

Nasze centrum logistyczne jest w stanie spełnić najbardziej surowe wymagania naszych klientów.

Oferujemy produkty firmy 3M, która posiada ogromne zaplecze technologiczne.

3M znajduje się w czołówce firm światowych pod względem różnorodności oferowanych produktów, zaplecza technologicznego i innowacyjności. Niezwykle szeroki i zróżnicowany wachlarz produktów wytwarzanych w oparciu o 100 głównych technologii sprawia, że oferta 3M kierowana jest do różnych gałęzi przemysłu, służby zdrowia i sektora konsumpcyjnego. Opracowywanie innowacyjnych produktów w oparciu o nowe i istniejące już technologie możliwe jest dzięki dużym nakładom na badania i rozwój, które wynoszą 6-7% rocznego obrotu firmy czyli ok. 1 miliarda USD

Oferujemy produkty 3M z następujących działów: 

  • Telekomunikacja - obejmuje miedziane i światłowodowe systemy łączeniowe dla telekomunikacji, sprzęt pomiarowy oraz systemy okablowania strukturalnego
  • Elektroenergetyka - obejmuje taśmy i żywice elektroizolacyjne, materiały oraz zestawy do muf i głowic kablowych na niskie i wysokie napięcia oraz sprzęt pomiarowy
  • Przemysł - obejmuje przemysłowe kleje i taśmy samoprzylepne, produkty dla przemysłu samochodowego, produkty dla samochodowych warsztatów lakierniczych, systemy ścierne oraz produkty BHP.
  • Biblioteki - obejmuje systemy zabezpieczenia zbioru bibliotecznego przed kradzieżą w technologii elektromagnetycznej i RFID wraz z wspomaganiem zarządzania zbiorem poprzez wykorzystanie funkcji identyfikacji wolumenów.

Misja

BOLTE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. jest firmą, która powstała by wprowadzać na rynek najnowocześniejsze rozwiązania techniczne a satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejszym celem.

Produkty dla przemysłu
tel. 81 745 20 51
Produkty do budowy sieci
tel. 81 745 20 51
Produkty dla rolnictwa
tel. 501 876 136

Nasi dostawcy

Dane kontaktowe

BOLTE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

ul. Inżynierska 3

20-484 Lublin, Poland

tel: 81 745 20 51

fax: 81 743 85 00

e-mail: info@bolte.pl

Zaktualizowaliśmy ważne informacje, o przetwarzaniu danych osobowych. Więcej szczegółów można znaleźć w dokumentacji RODO oraz  polityce prywatności . Korzystanie z serwisu oznacza jej akceptację.