BOLTE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

O firmie

Sukces, który nasza firma odniosła zarówno w Polsce jak i Europie, mógł zaistnieć przede wszystkim dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, którzy poprzez odpowiednie wykształcenie oraz zebrane przez wiele lat pracy doświadczenie, są kompetentnymi partnerami do rozmów z Państwem, naszymi klientami. Jest dla nas ogromną satysfakcją, gdy wspólne pokonamy wyzwanie, które postawił przed nami konkretny proces technologiczny. Wiemy, że wracają Państwo do nas z nowymi zagadnieniami z przekonaniem, że znowu wspólnie opracujemy nowatorskie rozwiązanie problemu. Dziękujemy Państwu za to zaufanie. 

My wszyscy, Państwo jako producenci i my jako doradcy techniczni, każdego dnia poszukujemy nowych rozwiązań, które usprawnią nasze biznesy, pozwolą zaoferować klientom jeszcze lepszy produkt.  Przez dziesięciolecia naszej działalności zgromadziliśmy rozległą wiedzę branżową. Nasi specjaliści dzięki swoim umiejętnościom dobierają rozwiązania techniczne opierając się na produktach firm, które wspólne z Państwem, naszymi klientami, przetestowaliśmy. Doceniana jest nasza rzetelność i uczciwość polegającą na dostarczaniu rozwiązań, które są najlepsze z perspektywy klienta, z Państwa perspektywy. Nie preferujemy konkretnego producenta. Preferujemy klienta. To ważne.

Wielu z Państwa doceniając naszą firmę pozostaje z nami od początku działalności. Wśród naszych mocnych stron podkreślają Państwo nasze zaangażowanie, sprawność obsługi logistycznej, fachowość, kompetencję i elastyczność. Zawsze bardzo przyjemnie nam to usłyszeć. Motywuje nas to utrzymania, a nawet podnoszenia naszych standardów obsługi.

Tych z Państwa, którzy nie są jeszcze naszymi klientami, zapraszamy do zapoznanie się z przedmiotem działalności firmy Bolte.

Chcąc ująć zakres naszej działalności w jak najbardziej zwięzłych słowach powiemy „zaopatrujemy przemysł” . W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne produkty w branżach: materiały ścierne | ręczne narzędzia pneumatyczne | taśmy i kleje | środki ochrony osobistej.

Osobną gałęzią naszej działalności jest dział produktów do budowy sieci oferujący rozwiązania w segmentach: energetyka | trasy kablowe | teleinformatyka | sieci światłowodowe | telekomunikacja | .

Zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej bądź poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny.

Produkty dla przemysłu
tel. 81 745 20 51
Produkty do budowy sieci
tel. 81 745 20 51
Produkty dla rolnictwa
tel. 501 876 136

Nasi dostawcy

Dane kontaktowe

BOLTE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

ul. Inżynierska 3

20-484 Lublin, Poland

tel: 81 745 20 51

fax: 81 743 85 00

e-mail: info@bolte.pl

Zaktualizowaliśmy ważne informacje, o przetwarzaniu danych osobowych. Więcej szczegółów można znaleźć w dokumentacji RODO oraz  polityce prywatności . Korzystanie z serwisu oznacza jej akceptację.